Po - Pá: 08:00 až 17:00 So: 08:00 až 12:00 +420 739 645 905 vencl.kostelec@seznam.cz
OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Doplňky pro schody

Schody jsou běžnou součástí nejenom patrových rodinných domů, ale mají své místo také v mezonetových bytech. Stejně tak se s nimi setkáte také v exteriérech. Kromě kompletního sortimentu na realizaci dřevěných schodů v naší nabídce najdete i veškeré potřebné doplňky pro schody, kterými vylepšíte jak estetický vzhled, tak zajistíte požadovanou bezpečnost.

Z čeho u nás můžete vybírat? Pokud jde o bezpečnostní prvky, jsou to především dřevěná madla, stejně jako zábradlí do interiéru, ale i varianty určené pro venkovní použití. K dispozici jsou v naší nabídce i výplně balkonových zábradlí a celá řada dalšího příslušenství, třeba v podobě sloupků.

Samozřejmostí je i špičková kvalita veškerého nabízeného sortimentu, stejně jako různorodost jak s ohledem na design, tak použité dřeviny. Přesvědčte se sami v naší nabídce, nebo v naší prodejně. Mezi nejžádanější patří doplňky ze smrku, borovice, ale i dubu, buku nebo olše.