Po - Pá: 08:00 až 17:00 So: 08:00 až 12:00 +420 739 645 905 vencl.kostelec@seznam.cz
OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

ThermoWood

Potřebujete dřevo, které má zcela unikátní vlastnosti? Potom vsaďte na ThermoWood. Jedná se o zcela nový materiál, který je označován jako tepelně upravené dřevo. Díky této a vlhkostní úpravě dojde k vylepšení jeho struktury, které se následně projeví v jeho kvalitativních vlastnostech. Tento typ dřeva je lepší po kvalitativní stránce, ale i po stránce fyzikálních a mechanických vlastností, ale i po stránce životnosti.

Díky jeho přednostem najde široké možnosti využití především v exteriérech, kde se používá na obklady fasád, stejně jako najde využití i všude jinde, kde bude vystaveno různým povětrnostním vlivům, ale i pravidelnému namáhání. To vše s jistotou výdrže i desítky let bez nutnosti speciální ochrany.

V naší nabídce je široký sortiment možností, začínající na stavebním řezivu v podobě prken a hranolů, stejně jako nechybí bohatá nabídka zahrnující různé typy fasádních obkladů. Aktuálně jde o jedno z nejmodernějších řešení, které kombinuje krásu dřeva a zároveň špičkových vlastností.